Možnost platby přes GoPay systém

Večer plný hudby známých

neznámých umělců s kytičkami

od nás.


Vše o nákupu
Květiny Praha

Jste z Prahy nebo okolí a hledáte květinářství s velkým výběrem čerstvých květin za rozumnou cenu, ideálně s možností dovozu a platby kartou? Pak jste na správném místě. Naše květinářství nabízí nepřeberné množství druhů květin, kytic, dárkových košů či doplňků.

Proč zvolit naše  květiny online?

  • Rychlé dodání
  • Špičková kvalita
  • Bezkonkurenční ceny
  • 60 Kč za rozvoz po Praze 1, 2 a 3
  • 120 Kč za rozvoz po zbytku Prahy
  • Možnost vyzvednutí na prodejně
  • Lze platit platební kartou

Květiny online Praha

Nemáte čas na návštěvu květinářství a vybírání kytice? Navštivte naše  online květinářství a vyberte si květiny z pohodlí domova či kanceláře. Je na Vás, jestli podle ceny, příležitosti nebo podle toho, komu bude kytice věnována. Zaplaťte kartou hned nebo až po doručení květin. U nás šetříte čas i peníze!

Více informací o nás

Květinářství U BERUŠKY bylo otevřeno v roce 2003 za účasti celé rodiny, zvláště dcery, která vystudovala střední zahradnickou školu, pracovala 14 měsíců v Anglii jako floristka, kde se úspěšně účastnila několika soutěží.

Při otevření našeho obchodu byly v blízkém okolí další čtyři obchody s podobným sortimentem. Postupem času jsme zůstali na Táboritské ulici sami a máme vybudovánu poměrně stabilní klientelu.  Od prvopočátku klademe důraz na kvalitní a čerstvé zboží se zákazníky se snažíme vždy najít společnou řeč a při tvorbě květinových vazeb nacházet společná řešení, což není vždy jednoduché.

V roce 2007 jsme zprovoznili jednoduchý e-shop spíše z důvodů prezentačních. Součástí našich služeb je i donáška příjemci v rámci velké Prahy a okolí.

Vzhledem k tomu, že vážeme kytice svatební, smuteční, dárkové, jubilejní včetně speciálních vazeb pro pány s doplňky, které mají muži rádi, je nutné neustále sledovat vývoj floristiky a přizpůsobovat vazby květin současným trendům.

Kromě řezaných květin u nás zákazník pořídí i květiny pokojové v sezóně i balkónové včetně základních pěstitelských pomůcek a prostředků na zdárný vývoj a ochranu rostlin. Nezbytný je i informační servis, který kupující vždy ocení a rádi se na nás znovu obrací.

V roce 2008 jsme začali spolupracovat i několika úřady a institucemi, kde provádíme servis interiérových květin, tvoříme interiérové dekorace jak z živých, tak i ze sušených květin. Dále realizujeme Vánoční výzdobu včetně adventních věnců a ostatních dekorací s tím spojených.

V současné době se snažíme vybudovat širší zákaznickou základnu prostřednictvím nově budovaného e-shopu a neustále hledáme potenciální odběratele našich služeb z oblasti interiérové výzdoby.

Jak nakupovat

Zde bude zobrazen text pro zvolenou sekci.